000980293_1-3436b0ce61cf15b480fd495824bb6866-260x520

WPC dřevoplastové terasy z původního anglického názvu Wood Plastic Composite, jsou moderní alternativou dřevěných krytin pro Vaše pohodlí, které si chcete dopřát při trávění volných chvil na Vaší terase. WPC terasy jsou ekologickou variantou, která je ohleduplná k životnímu prostředí, ale zároveň splňuje veškeré požadavky i náročnhého zákazníka na kvalitní, stálobarevnou, spolehlivou a zároveň tou pravou volbou pro Vaši terasu.

Díky kvalitnímu zpracování z dřevoplastového materiálu se Vaše terasa stane takřka nezničitelnou. WPC terasy jsou odolné vůči veškerým vnějším vlivům, které na ni při venkovním použití působí, sníh, mráz, slunce, voda, plísně ani žádní jiní škůdci si na Vaši WPC terasu nepřijdou.

WPC podlahy jsou vhodné nejen na terasy, ale společně s tím i na pergoly, lze jimi obložit ochozy okolo bazénů ba i celá mola. Díky kvalitě použitého materiálu jsou téměř bezúdržbové a nehrozí žádné nebezpečí deformací či jiných možných komplikací, jak by tomu bylo u čiště dřevěných teras.

 

Nabídka materiálu na WPC terasy: Pro jednotlivé ceny klikněte na on-line ceník