WPC TERASY

WPC terasy (dřevoplastové terasy) jsou perfektním pomocníkem, sluhou i okrasou Vašeho domu, která již dokresluje celkový dojem Vašeho nového domova.

      

                          

  Terasová prkna – příslušenství

 

Plotové dílce

   

WPC terasy (dřevoplatové terasy) je materiál kombinující dřevo a plast.
Kvalitní WPC (dřevoplastová) prkna jsou složena z 60% ze dřeva a ze 40% z polymeru. Zachovávají a kombinují přednosti obou dvou materiálů – podíl dřeva pro jeho dokonalou imitaci přírodního vzhledu, avšak bez jeho záporných vlastností, jako jsou hniloba,změna tvaru, barvy, či napadení škůdci a podíl polymeru pro vysokou odolnost.
Terasy z WPC (dřevoplastových) prken jsou odolné proti všem vnějším vlivům, jako jsou například déšť, sníh a mráz. Jsou stálobarevné i na přímém slunci, nemění tvar a díky jejich povrchu, který se neštěpí je chůze naboso příjemná, nezadřete si třísku a neuklouznete.
WPC (dřevoplastový) materiál využijete nejen na terasy a balkóny, ale také například u vířivek a bazénu, u kterých jistě oceníte, že mokrý povrch neklouže.

Tyto moderní WPC (dřevoplastové) terasy jsou bezúdržbové, nemusíte na ně nanášet žádné speciální přípravky a co se úklidu týče, vystačíte si s obyčejným koštětem nebo zahradní hadicí.
Pokládka WPC teras probíhá montováním na podkladní rošt. Jednoduchý a menší prostor terasy zvládne sám položit i šikovný kutil, ale u větších a složitějších ploch se doporučujeme obrátit na odborníka, který má už zkušenosti s různými druhy podkladů, rozměry atd..

Nabídka materiálu na WPC terasy: Pro jednotlivé ceny klikněte na on-line ceník